Nabídka nemovitostí

Prodej areálu v Budově
Prodej areálu v Budově
1.490.000

Nabízíme k prodeji areál bývalého panského dvora – „nového zámku“ ve vesnici Budov náležející k obci Verušičky. Celková výměra pozemku je 5.915 m2.

Areál je tvořen budovami panského dvora - „nového zámku“, základy staveb „starého zámku“ v jihozápadním nároží a torzy zemědělských staveb. Tyto převážně nedochované stavby pocházejí dle dostupných informací ze 17. století. Jedinou dochovanou stavbou, která byla později přestavěna v barokním stylu, je stavba sýpky v severozápadním nároží areálu. Objekt „nového zámku“ byl postaven koncem 19. století. Po roce 1948 připadl celý areál panského dvora státnímu…

Prodej rekreačních chatek v Žírci, Zdíkov
Prodej rekreačních chatek v Žírci, Zdíkov
220.000

Nabízíme k prodeji 11 rekreačních chatek v Źírci, části obce Zdíkov v okrese Prachatice, v krásném kraji na okraji Šumavského podhůří.  V blízkosti je přírodní koupaliště vodní nádrž Žírec, v okolí se nacházejí rekreační objekty.

Chatky jsou postaveny na pozemcích jiného vlastníka  a jsou využitelné například pro dětské tábory. Přístup je zajištěn přímo z veřejné komunikace. Voda je zajišťována z pramene, odpady jsou svedeny do žumpy.

Chatky jsou dřevěné, na kamenné podezdívce, obdélníkového půdorysu, zastřešené sedlovou střechou, bez podkroví, se zastřešenou verandou. 2 chatky mají obytný…