Nabídka nemovitostí

Prodej komerční budovy ve Vraňanech

Nabízíme k prodeji víceúčelovou budovu ve Vraňanech okres Mělník. Objekt sloužil jako kancelářské prostory, ubytovna, provozní a skladové prostory. Nachází se v centru klidné obce, na hlavní třídě. Jedná se o dvoupatrovou budovu s dvěma křídly, částečně podsklepenou a velký dvůr, který má vjezd po obecní cestě od plavebního kanálu Labe. Objekt zhruba z 80 let prošel v letech 2002-2006 celkovou rekonstrukcí. Jeho stav je velmi dobrý.

Objekt je připojen na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektrickou energii o napětí 230V a 400V. Vytápění je zajišťováno ústředním topením s vlastním plynovým kotlem se zálohou elektrokotle. Pro ohřev vody jsou využívány bojlery.

Objekt je zateplen s novými plastovými okny. Podlahy jsou kryty linem, dlažbou a koberci. V objektu je vybudovaných 5 kanceláří, 28 pokojů, kuchyně, společenské místnosti, umývárny a toalety a další pomocné místnosti a dílny.

Pozemek má velikost 1.863 m2, z toho zastavěná plocha je 852 m2 a celková podlahová plocha včetně příslušenství je 1.431 m2.

Objekt je využitelný například jako ubytovna pro dělníky nebo dům pro seniory. Je možné jej upravit na bytový dům. Je tu přes 30 pokojů a 5 bytů. Vraňany jsou v blízkosti Mělníka, Mladé Boleslavi, Neratovic a dalších měst. Do Prahy je to autem 30 minut, vlakem hodina.

9.450.000
Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte